fbpx
 

Kurumsal

Arma Kumaş & Perde A.Ş

Firmamız Hilal Pazarlama A.Ş olarak 1987 yılında Unkapanı İ.M.Ç Bloklarında döşemelik kumaş ticareti ile tekstil sektöründe faaliyetine başladı, kurulduğu günden bugüne kadar müşteri mutluluğu ve modern teknoloji kullanımıyla büyüyen firma, günümüzde de gelişmeye devam etmektedir. Arma Kumaş, Dünya ve Türkiye genelinde endüstriyel fabrikalara toptan ağırlıklı çalışmakta olup, Türkiye genelinde mobilya sektörüne kartela bazında toptan üreticilerine kesmece olarak bu hizmeti vermeye devam etmektedir. Müşteri memnuniyetini sürekli ön planda tutan ve hiçbir zaman kaliteden ödün vermeyen Arma Kumaş, 1999 yılında Limited Şirketi statüsünde marka olarak tüm Türkiye genelinde müşteri portföyünü arttırmıştır. İlkel, dürüst, inançlı ve güleryüzlü personelimizle siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini dahada arttırmak için sürekli Ar-Ge çalışmalarını devam ettirmekteyiz. Üretim, makina parkuru ve bilgi sistemleri departmanlarında da son teknolojiyi yakından takip ederek, işimize verdiğimiz değeri kalite ile ödüllendiriyoruz.

Misyonumuz;
Döşemelik ve Perdelik ev tekstili sektöründe verimli, son teknolojiyi kullanan, çevreye ve insan sağlığına duyarlı, yenilikçi, moda merkezli ve müşteri odaklı yaklaşımıyla tercih edilen firma olmaktır.

Vizyonumuz;
Sektörde fark yaratan liderliğimizi sürdürmek, müşterilerimize rekabet avantajı sağlamak, sektörün geliştirilmesine ve ülke ekonomisine değer katmaktır.

Değerlerimiz;
• Başarı için takımdaki herkesin katkısını eşit derecede önemsemek ve takdir etmek.
• Birbirimizin ve firmamızın her türlü sorununu kendi sorunumuz olarak algılamak ve sürekli çözüm odaklı olmak.
• Dış Müşteri memnuniyeti için, İç Müşteri memnuniyeti bilincini özümsemek ve yaşatmak.
• İnsanlar arasında Milliyet, Dil, Din, Irk ayrımı gözetmeden herkesi eşit görmek.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/armakumas-006/public_html/wp-includes/functions.php on line 5277