fbpx

Bodrum Keten Serisi

Bodrum Keten Serisi

Fiyat : 19,60$

Bodrum Keten Serisi | Döşemelik Kumaş Çeşitleri

Keten bitkisinin sapından yapılan elyaflı bir kumaş türüdür. İri gözenekleri ile vücutta hava akımını sağlar ve özellikle yaz aylarında kullanıma daha uygundur.Yapı olarak pamuk lifine benzetilmektedir. Ancak pamuk kumaşından daha dayanıklı ve parlaktır.Parlak oluşu sayesinde yansıma özelliğine sahiptir.

Keten kumaş yaşamın her alanında kullanılabilecek kumaş çeşitlerinden biridir. Bundan dolayı kıyafetlerden, döşeme kumaşlarına kadar daha birçok alanda karşımıza çıkabilir.

Bodrum Keten Serisi’nde olduğu gibi yansıma özelliği sayesinde kumaş, solma yapmamaktadır.Bu yüzden tekstil sektörünün en güncel ve sık kullanılan kumaşlarındandır.Döşemelik kumaş türlerinin arasında en popüler olandır. Yaz temalı evler için en ideal kumaş türü ketendir. Kullanışlı oluşunun yanı sıra ekonomik,sentetik ve moderndir.Dayanıklı,esnemeyen, leke tutmayan, solma yapmayan, tüy toplamayan vb. önemli özelliklere sahip olan keten kumaşın kullanım alanları oldukça geniştir.

Keten Serisi Özellikleri

  1. Keten Kumaş bir çok kumaş türüne göre daha dayanıklıdır.Keten kumaş, ısıya karşı mükemmel bir dirence sahiptir, güneş ışığından etkilenmez veya güneş ışığından korunmada çok etkilidirler.
  2. Nemi çekiş gücü yüksektir. Sadece salonlarınızda değil, mutfak ve banyoda da kullanıma çok uygundur.
  3. Diğer açıdan baktığımızda keten kumaşı sıkı değildir, gözenekli yapısı ile sıcak havalarda ferahlatıcı etkiye sahiptir.Keten kumaşlar sıcak havalarda ısı tutulmasını önler aynı zamanda parmak bir yapıları vardır ve yumuşaktırlar.
  4. Keten kumaşlar pürüzsüz ve tüysüz dokuya sahiptir.
  5. Keten; toz çekmeyen, kirlenmeyen bir kumaş türüdür.

 

Arma Kumaş olarak, Dünya ve Türkiye genelinde endüstriyel fabrikalara toptan satış ağırlıklı çalışmakta olup, yine Türkiye genelinde mobilya sektörüne kartela bazında kesmece olarak da bu hizmeti vermeye devam etmekteyiz. Göz alıcı renkleri ile evinizi Arma Kumaş’lar ile güzelleştirin.Otel, Kafe, Restoran, Ev, Ofis, Ve Tüm Tasarımlarınızda Proje Çözüm Ortağınız 1987’den Beri Arma Kumaş A.Ş

Bizler üstün hizmet, son teknoloji makine parkuru, güçlu stok ve eşsiz ürün yelpazemiz ile 1987’den beri siz değerli iş ortaklarımızın ve müşterilerimizin yanındayız.

Güvenilir alışveriş, hızlı teslimat, satış sonrası hizmet sloganımız ile özel olarak tasarlanan; renk, desen çeşitliliği ile dokuma örme kumaşın şık uyumunu evlerinize taşıyoruz.

”Sözümüz Kalitemiz.”

Yenilikçi ve modern tasarımlara yeni bir sayfa açmak için bizi takip etmeye devam edin !

 

”Evrensel standartlar göz önünde bulundurulduğunda görsel ve ürün arasında %15 oranında ton farklılıkları yaşanabilmektedir.”

Diğer kumaş çeşitlerimizi incelemeyi unutmayın.

 

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

İnstagram : Arma Kumaş Resmi İnstagram Hesabı / Arma Fabric Official Account

Facebook  : Arma Kumaş Resmi Facebook Hesabı / Arma Fabric Official Account

Youtube    : Arma Kumaş Resmi Youtube Hesabı / Arma Fabric Official Account


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/armakumas-006/public_html/wp-includes/functions.php on line 5277