fbpx

Çırağan Serisi

Çırağan Serisi

Fiyat : 26,40$

Şönil Kumaş Nedir ?

Çırağan Serisi’nde olduğu gibi Şönil kumaş, tüylü ve kadifemsi bir yüzey elde edebilmek için, çekirdek iplik üstüne katlı biçimde lif yerleştirilerek imal edilen bir kumaş türüdür. Genelde döşemelik kumaş çeşitleri olarak kullanılmaktadır. Oldukça kullanışlı ve uzun ömürlü olan bir kumaş çeşidi olduğundan dolayı sıkça tercih edilmektedir. Desenli olan şönil kumaşlar ise, koltuk kaplamalarına modern ve şık bir hava vermektedir.

Çırağan Serisi Özellikleri

  • Döşemelik Kumaş Çeşitleri’nde Çırağan Serisi sahip olduğu dolgun yüzeyi ile kendini belli eden bir kumaş çeşididir.
  • Şönil kumaşın dökülme oranı fazlası ile düşüktür.Kadifemsi olan yapısı ile şönil kumaş, canlı ve parlak bir görünüme sahiptir.
  • Oldukça kullanışlı ve uzun ömürlü oluşu ile Çırağan Serimiz sıkça tercih edilmektedir.

 

 

Göz alıcı renkleri ile evinizi Arma Kumaş’lar ile güzelleştirin.Otel, Kafe, Restoran, Ev, Ofis, Ve Tüm Tasarımlarınızda Proje Çözüm Ortağınız 1987’den Beri Arma Kumaş A.Ş✂️🧵❤️

 

Güvenilir alışveriş, hızlı teslimat, satış sonrası hizmet 🤩

1987’den beri söz verdiğimiz gibi döşemelik kumaşta kalitenin adı !

Bizler üstün hizmet, son teknoloji makine parkuru, güçlu stok ve eşsiz ürün yelpazemiz ile siz değerli iş ortaklarımızın ve müşterilerimizin yanındayız.

Arma Kumaş Ve Perde A.Ş olarak, Dünya ve Türkiye genelinde endüstriyel fabrikalara toptan satış ağırlıklı çalışmakta olup, yine Türkiye genelinde mobilya sektörüne kartela bazında kesmece olarak da bu hizmeti vermeye devam etmekteyiz. Yenilikçi ve modern tasarımlara yeni bir sayfa açmak için bizi takip etmeye devam edin !

 

 

 

”Evrensel standartlar göz önünde bulundurulduğunda görsel ve ürün arasında %15 oranında ton farklılıkları yaşanabilmektedir.”

Diğer kumaş çeşitlerimizi incelemeyi unutmayın.

https://armakumas.com.tr/kumas-cesitleri/

 

 

Arma Kumaş Resmi İnstagram Hesabı


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/armakumas-006/public_html/wp-includes/functions.php on line 5277