fbpx

Kilim Serisi

 

Kilim Serisi

Fiyat ; 7,70 $

Kilim Serisi | Dokuma Kumaş Özellikleri

Her mevsim rahat bir şekilde kullanılabilen dokuma kumaş çeşitleri iki ipliğin örgü şeklinde dik bir açı ile bağlanmaları sonucu oluşturulur. İki iplikli sistem ile dokuma kumaşlar oluşur.Dokuma kumaşlar kullanıldıkları yere göre gözeneksiz, açık ve ya seyrek yapılarda oluşturulabilir. Dokuma kumaş da buna göre esnemeyen bir yapıya sahiptir. Kilim Serisi’nde olduğu gibi bu kumaşın buruşma özelliği de bulunmaz. Dokuma kumaşın yapısı ve çeşitleri kumaş üretiminde kullanılan ipliğin cinsi ve ipliklerin sıklığına göre belirlenmektedir. Uygulanan apre işlemi de dokuma kumaşın yapısını belirmektedir.

 

Arma Kumaş olarak, Dünya ve Türkiye genelinde endüstriyel fabrikalara toptan satış ağırlıklı çalışmakta olup, yine Türkiye genelinde mobilya sektörüne kartela bazında kesmece olarak da bu hizmeti vermeye devam etmekteyiz. Göz alıcı renkleri ile evinizi Arma Kumaş’lar ile güzelleştirin.Otel, Kafe, Restoran, Ev, Ofis, Ve Tüm Tasarımlarınızda Proje Çözüm Ortağınız 1987’den Beri Arma Kumaş A.Ş

Bizler üstün hizmet, son teknoloji makine parkuru, güçlu stok ve eşsiz ürün yelpazemiz ile 1987’den beri siz değerli iş ortaklarımızın ve müşterilerimizin yanındayız.

Güvenilir alışveriş, hızlı teslimat, satış sonrası hizmet sloganımız ile özel olarak tasarlanan; renk, desen çeşitliliği ile dokuma örme kumaşın şık uyumunu evlerinize taşıyoruz.

”Sözümüz Kalitemiz.”

Yenilikçi ve modern tasarımlara yeni bir sayfa açmak için bizi takip etmeye devam edin !

 

”Evrensel standartlar göz önünde bulundurulduğunda görsel ve ürün arasında %15 oranında ton farklılıkları yaşanabilmektedir.”

Diğer kumaş çeşitlerimizi incelemeyi unutmayın.

 

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

İnstagram : Arma Kumaş Resmi İnstagram Hesabı / Arma Fabric Official Account

Facebook  : Arma Kumaş Resmi Facebook Hesabı / Arma Fabric Official Account

Youtube    : Arma Kumaş Resmi Youtube Hesabı / Arma Fabric Official Account

 

 


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/armakumas-006/public_html/wp-includes/functions.php on line 5277