fbpx

Lila Keten Serisi 2023

Lila Keten Serisi

Fiyat ; 16,40 $

Lila Keten Serisi | Dokuma Kumaş Özellikleri

2023 Sezonunda Birbirinden Şık Ve Yenilikçi Tasarımlar İle Sizlerleyiz !

Her mevsim rahat bir şekilde kullanılabilen dokuma kumaş çeşitleri iki ipliğin örgü şeklinde dik bir açı ile bağlanmaları sonucu oluşturulur. İki iplikli sistem ile dokuma kumaşlar oluşur.Dokuma kumaşlar kullanıldıkları yere göre gözeneksiz, açık ve ya seyrek yapılarda oluşturulabilir. Dokuma kumaş da buna göre esnemeyen bir yapıya sahiptir. Lila Keten Serisi’nde olduğu gibi bu kumaşın buruşma özelliği de bulunmaz. Dokuma kumaşın yapısı ve çeşitleri kumaş üretiminde kullanılan ipliğin cinsi ve ipliklerin sıklığına göre belirlenmektedir. Uygulanan apre işlemi de dokuma kumaşın yapısını belirmektedir.

Keten Serisi Özellikleri

  1. Keten Kumaş bir çok kumaş türüne göre daha dayanıklıdır.Keten kumaş, ısıya karşı mükemmel bir dirence sahiptir, güneş ışığından etkilenmez veya güneş ışığından korunmada çok etkilidirler.
  2. Nemi çekiş gücü yüksektir. Sadece salonlarınızda değil, mutfak ve banyoda da kullanıma çok uygundur.
  3. Diğer açıdan baktığımızda keten kumaşı sıkı değildir, gözenekli yapısı ile sıcak havalarda ferahlatıcı etkiye sahiptir.Keten kumaşlar sıcak havalarda ısı tutulmasını önler aynı zamanda parmak bir yapıları vardır ve yumuşaktırlar.
  4. Keten kumaşlar pürüzsüz ve tüysüz dokuya sahiptir.
  5. Keten; toz çekmeyen, kirlenmeyen bir kumaş türüdür.

 

Arma Kumaş olarak, Dünya ve Türkiye genelinde endüstriyel fabrikalara toptan satış ağırlıklı çalışmakta olup, yine Türkiye genelinde mobilya sektörüne kartela bazında kesmece olarak da bu hizmeti vermeye devam etmekteyiz. Göz alıcı renkleri ile evinizi Arma Kumaş’lar ile güzelleştirin.Otel, Kafe, Restoran, Ev, Ofis, Ve Tüm Tasarımlarınızda Proje Çözüm Ortağınız 1987’den Beri Arma Kumaş A.Ş

Bizler üstün hizmet, son teknoloji makine parkuru, güçlu stok ve eşsiz ürün yelpazemiz ile 1987’den beri siz değerli iş ortaklarımızın ve müşterilerimizin yanındayız.

Güvenilir alışveriş, hızlı teslimat, satış sonrası hizmet sloganımız ile özel olarak tasarlanan; renk, desen çeşitliliği ile dokuma örme kumaşın şık uyumunu evlerinize taşıyoruz.

”Sözümüz Kalitemiz.”

 

 

”Evrensel standartlar göz önünde bulundurulduğunda görsel ve ürün arasında %15 oranında ton farklılıkları yaşanabilmektedir.”

Diğer kumaş çeşitlerimizi incelemeyi unutmayın.

 

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

İnstagram : Arma Kumaş Resmi İnstagram Hesabı / Arma Fabric Official Account

Facebook  : Arma Kumaş Resmi Facebook Hesabı / Arma Fabric Official Account

Youtube    : Arma Kumaş Resmi Youtube Hesabı / Arma Fabric Official Account

 


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/armakumas-006/public_html/wp-includes/functions.php on line 5277