fbpx

Matte & Safir Serisi 2023

 

Matte & Safir Serisi 2023

Matte Fiyat ; 16,40 $         Safir Fiyat : 18,80$

Dokuma Kumaş Özellikleri

2023 Sezonunda Birbirinden Şık Ve Yenilikçi Tasarımlar İle Sizlerleyiz !

Her mevsim rahat bir şekilde kullanılabilen dokuma kumaş çeşitleri iki ipliğin örgü şeklinde dik bir açı ile bağlanmaları sonucu oluşturulur. İki iplikli sistem ile dokuma kumaşlar oluşur.Dokuma kumaşlar kullanıldıkları yere göre gözeneksiz, açık ve ya seyrek yapılarda oluşturulabilir. Matte & Safir Serisi’nde olduğu gibi bu kumaşın buruşma özelliği de bulunmaz. Dokuma kumaşın yapısı ve çeşitleri kumaş üretiminde kullanılan ipliğin cinsi ve ipliklerin sıklığına göre belirlenmektedir. Uygulanan apre işlemi de dokuma kumaşın yapısını belirmektedir.

Yumuşak Tuşesi, silinebilme ve yıkanabilme özelliği ile ön plana çıkan serimiz; göz alıcı renkleri ile şık kombinler oluşturmanızı sağlayacak.

Kadife Serisi Özellikleri

  • Kadife kumaş dayanıklıdır ve kolay yıpranmazlar.
  • Matte & Safir Serisi modern ve klasik her alanda kullanılabilen özel bir kumaştır.
  • Farklı renkler ve desenlerde üretildiklerinden dolayı her zaman son derece trend bir kumaştır.
  • Temizliği kolaydır.
  • Şık ve eşsiz bir görünüme sahiptir.

 

Arma Kumaş olarak, Dünya ve Türkiye genelinde endüstriyel fabrikalara toptan satış ağırlıklı çalışmakta olup, yine Türkiye genelinde mobilya sektörüne kartela bazında kesmece olarak da bu hizmeti vermeye devam etmekteyiz. Otel, Kafe, Restoran, Ev, Ofis, Ve Tüm Tasarımlarınızda Proje Çözüm Ortağınız 1987’den Beri Arma Kumaş A.Ş

Bizler üstün hizmet, son teknoloji makine parkuru, güçlu stok ve eşsiz ürün yelpazemiz ile 1987’den beri siz değerli iş ortaklarımızın ve müşterilerimizin yanındayız.Güvenilir alışveriş, hızlı teslimat, satış sonrası hizmet sloganımız ile özel olarak tasarlanan; renk, desen çeşitliliği ile dokuma örme kumaşın şık uyumunu evlerinize taşıyoruz.

 

 

”Evrensel standartlar göz önünde bulundurulduğunda görsel ve ürün arasında %15 oranında ton farklılıkları yaşanabilmektedir.”

Diğer kumaş çeşitlerimizi incelemeyi unutmayın.

 

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

İnstagram : Arma Kumaş Resmi İnstagram Hesabı / Arma Fabric Official Account

Facebook  : Arma Kumaş Resmi Facebook Hesabı / Arma Fabric Official Account

Youtube    : Arma Kumaş Resmi Youtube Hesabı / Arma Fabric Official Account