fbpx

Premium

About This Project

Fiyat: 65 TL

 

Döşemelik Dijital Baskı Kumaş

Deri görünümünden hoşlanan kişilerin en fazla tercih ettiği kumaş türünün dijital baskı kumaş olduğunu söyleyebiliriz. Döşemelik dijital baskı kumaş özellikle koltuklarda tercih edilmektedir. Dijital baskı kumaş kullanılarak üretilmiş olan koltuklara genel anlamda deri koltuklar diyebiliriz. Bu kumaşlar her ne kadar deri şeklinde görünüme sahip olsa da kadifemsi bir dokuya sahiptir. Deri koltukların sahip olduğu ağır görünümden sıkılan kişiler dijital baskı kumaş kullanılarak döşenmiş olan koltukları tercih edebilir. Bu koltuklar biraz daha sportif bir hava kattığı için ortamın ağırlığını almaktadır. Aynı zamanda dijital baskı kumaşlar gösteriş açısından da olumlu bir hava katabilmektedir.

Döşemelik Dijital Baskı Kumaş Özellikleri

Döşemelik kumaş seçimi sırasında seçeceğiniz kumaşın özelliklerine dikkat etmeniz gerekmektedir. Döşemelik dijital baskı kumaş özellikleri bakımından tercih edebileceğiniz en iyi kumaş çeşitleri arasında yer almaktadır. Bu kumaş türünün en büyük özelliği su geçirmez özelliğe sahip olmasıdır. Bu yüzden su veya bir sıvı döküldüğünde çok basit şekilde temizlenebilmektedir. Hatta herhangi bir hasar oluşmayacağını da söyleyebiliriz. Dijital baskı kumaşın bir diğer özelliği ise ısıya dayanıklı olmasıdır. Bu noktada döşemelik kumaşlar arasında en garanti kumaş seçeneklerinden birisi olduğunu söyleyebiliriz. Mobilyaların döşenmesi sırasında ısıya dayanıklı kumaş seçimi oluşacak olan o salaş görünümün önüne geçecektir. Bütün bu özellikleri düşünüldüğü zaman suni kumaşlara nazaran daha uzun ömürlü bir kullanım sunan kumaş çeşidi olduğu belli olmaktadır.

Döşemelik Dijital Baskı Kumaş Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Döşemelik kumaşlar arasında en popüler olan kumaşları incelediğimiz zaman özellikle iş yerlerinde ve mekanlarda dijital baskı kumaşların tercih edildiğini görebiliyoruz. Birçok kişi için dijital baskı kumaşları kullanmak yeni bir akım oluşmasını sağlamıştır. Döşemelik dijital baskı kumaş seçimi yapacağınız evrede en fazla dikkat etmeniz gereken durumlardan birisi kumaş ile mobilyalarınızın uyumudur. Bu yüzden mobilyalarınızı inceleyerek ona göre seçim yapmalısınız. Bir diğer dikkat etmeniz gereken nokta ise kumaşın boyudur. Mobilyanız için yeterli olan uzunluğa sahip olan kumaş seçimi yapmanız sonrasında kumaşın yetersiz gelmesi gibi durumların önüne geçecektir. Kumaş seçiminde dekorasyonunuz ile uygun olan bir renk seçmeye de özen göstermeniz gerekmektedir.

 

Category
Dijital Baskı
Tags
Döşemelik Dijital Baskı Kumaş