fbpx

Süet Serisi

 

Süet Serisi

Fiyat : 20,40$

Süet Serisi Özellikleri

Süet Serisi’nde Gündelik hayatımızda birçok kumaş türünden üretilme ürünler kullanıyoruz. Her biri kendince özel bir yapıya sahip ve ihtiyaçlarımızı ayrı ayrı karşılar nitelikleri bulunuyor. Fakat onların arasında süet kumaş, harika yüzeyi, farklı renkleri ve kendine özgü tarzıyla ayrı bir yerde bulunuyor. Ayakkabıdan çantaya, kıyafetten koltuk kaplamalarına hemen her alanda bu kumaşı görmek mümkün.

  1. Sıvıyı çok iyi tutuyor olmasıyla bilinir. Bu sayede sonbahar ve kış aylarında harika bir seçenektir.
  2. Esneme payı, diğer kumaşlara oranla biraz daha düşüktür.
  3. Deri kumaşlara göre daha ince ve daha hafiftir.

 

Arma Kumaş olarak, Dünya ve Türkiye genelinde endüstriyel fabrikalara toptan satış ağırlıklı çalışmakta olup, yine Türkiye genelinde mobilya sektörüne kartela bazında kesmece olarak da bu hizmeti vermeye devam etmekteyiz. Göz alıcı renkleri ile evinizi Arma Kumaş’lar ile güzelleştirin.Otel, Kafe, Restoran, Ev, Ofis, Ve Tüm Tasarımlarınızda Proje Çözüm Ortağınız 1987’den Beri Arma Kumaş A.Ş

Bizler üstün hizmet, son teknoloji makine parkuru, güçlu stok ve eşsiz ürün yelpazemiz ile 1987’den beri siz değerli iş ortaklarımızın ve müşterilerimizin yanındayız.

Güvenilir alışveriş, hızlı teslimat, satış sonrası hizmet sloganımız ile özel olarak tasarlanan; renk, desen çeşitliliği ile dokuma örme kumaşın şık uyumunu evlerinize taşıyoruz.

”Sözümüz Kalitemiz.”

Yenilikçi ve modern tasarımlara yeni bir sayfa açmak için bizi takip etmeye devam edin !

 

”Evrensel standartlar göz önünde bulundurulduğunda görsel ve ürün arasında %15 oranında ton farklılıkları yaşanabilmektedir.”

 

Diğer kumaş çeşitlerimizi incelemeyi unutmayın.

 

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

İnstagram : Arma Kumaş Resmi İnstagram Hesabı / Arma Fabric Official Account

Facebook  : Arma Kumaş Resmi Facebook Hesabı / Arma Fabric Official Account

Youtube    : Arma Kumaş Resmi Youtube Hesabı / Arma Fabric Official Account