fbpx

Arma Kumaş İç Mimarlar İçin Neler Yapıyor?

Arma Kumaş İç Mimarlar İçin Neler Yapıyor?

Döşemelik kumaş alanında faaliyet gösteren Arma Kumaş, sahip olduğu özellikleriyle sektördeki geniş bir alana hitap etmektedir. Yazımızın konusunu oluşturan İç Mimarlar da bu geniş alanın önemli bir bölümünü oluşturmakta. İç mekan tasarımı ve dekorasyonundan sorumlu olan iç mimarlar, mevcut trendleri ve konsepti takip etmenin yanı sıra kumaşların özelliklerini ve kalitelerini de bilmeliler. Doğal ya da sentetik liflerin kullanımı, dokuma ve örme kumaş üretim yöntemi, kumaş boya ve baskı çeşitleri gibi döşemelik kumaşlarla ilgili pek çok konseptte çeşitli kalitelerde seçenekler bulunmaktadır. İç Mimarlar, bunların seçiminde merkez rol oynamaktadır. Evin dekorasyonu ve tasarım gibi nedenlerden yola çıkarak yapılan bu seçimler, iç mimarın tekstil ve onun da özelinde döşemelik kumaş alanında da bilgi sahibi olmasını gerektirmektedir.

Arma Kumaş da bu konuyla ilgili olarak, her konseptte tüm dekorasyon ve ahenk bütünlüğüne uyum sağlayan döşemelik kumaşlarıyla iç mimarların istedikleri odayı hazırlamalarını sağlamaktadır. Gerek model, gerek renk gerekse şekil anlamında ahenk oluşturan ve hemen her zevke hitap eden Arma Kumaş’ın geniş döşemelik kumaş alternatifleri, hem ev hem de ofisler için ilham verici konseptteki tasarımların yapılmasında iç mimarların ihtiyaçlarını fazlasıyla karşılayan özelliklerdir. Ayrıca dijital baskı, antibakteriyel ve yumuşak doku gibi özellikleriyle Arma Kumaş, bu yönleriyle iç mimarlar için döşeme kumaşlar konusunda fazlasıyla kolaylık sağlamaktadır. Nanoteknoloji boyutunda ise 3M’in geliştirmiş olduğu Scotchgard teknolojisini kullanan Arma Kumaş, tüm bu yönleriyle iç mimarların ev ya da ofislerin içerisini daha rahat ve kaliteli ürünlerle tasarlayıp; tasarım için ellerinde daha fazla seçenek olmasını sağlamaktadır. Bunun yanı sıra Evim Şahane, Ben Bilmem Eşim Bilir ve Güle Güle Oturun gibi programlar ve Söz, Çukur ve Diriliş Ertuğrul gibi programlarda da döşemelik kumaş sponsorluğu yapan Arma Kumaş, tüm bu programların dekorlarına sağladığı katkıyla kendisi adına iyi bir referans sunmaktadır. Hem İç Mimarlar hem de Dekoratörler için daha iyi çıktılar almalarını sağlayan bu ürün ve model genişliği, kalitenin yanı sıra görsel tasarım ve estetiğin de ön planda olmasını sağlamaktadır. Bunu sağlarken kendi geniş model seçeneklerini sunmasının yanı sıra zaman zaman iç mimarların isteğine yönelik olarak kişiye özel tasarımlar da yapılmakta.

İç Mimarlar için bir ev ya da ofisi kurgularken en önemli faktör, ahenk oluşması için o ev ya da ofiste en uygun ve mümkün olan en estetik malzemelerin kullanılmasıdır. Arma Kumaş da sahip olduğu ürün yelpazesiyle dekorasyonun ahenk bütünlüğü oluşturarak çok daha göze hoş gelen ve kullanıcıların içine sinen bir yapıda olmasında iç mimar ve dekoratörlerle birlikte katkı sağlamaktadır.

Bu gönderiye henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/armakumas-006/public_html/wp-includes/functions.php on line 5277